توجه به دکوراسیون داخلی منزل و ترکیب مناسب رنگ‌ها و وسایل کنار هم می‌تواند خلاقیت شما را شکوفا کند. یکی از روش‌های جالب توجه برای زیباتر دلنشین‌تر و صمیمی‌تر کردن فضای خانه، استفاده از کاغذ دیواری است.انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری به دکوراسیون خانه و سلیقه شما بستگی دارد؛ اما بهتر است رنگ و طرحی را انتخاب کنید که کاغذ دیواری با پرده و مبلمان منزل به شکل بهتری ست و هماهنگ شود. 

ترکیب رنگ کرم و زرشکی: شما اگر می خواهید یک دکوراسیون سلطنتی داشته باشید ترجیحا بهتر است از یک فرش لاکی و یک مبل کرم طلایی استفاده کنید و این سبک ایده پردازی برای اتاق پذیرایی شما گزینه ایده الی به شمار می آید.

ترکیب رنگ بنفش و کرم: رنگ بنفش برای ست کردن انتخابی اشرافی است و یک سبک شاهانه را در فضای داخل منزل شما فراهم می کند؛ اما بهتر است که حتماً این رنگ را با کرمی و خاکی یا طلایی ترکیب کنید تا به مرور زمان سبب دل‌زدگی چشم شما نشود.

ترکیب رنگ آبی و قهوه ای: اگر می خواهید از فرش آبی استفاده کنید ترجیحا توصیه می شود مبل ها را با این تم رنگی در نظر نگیرید شما می توانید از مبل قهوه ای همراه با چند کوسن آبی که سایه روشن بین مبل و فرش شما را فراهم می سازد استفاده کنید. رنگ آبی اگر برای تمام فضا استفاده شود به مرور زمان حس دل سردی را در شما به وجود می آورد.

ترکیب رنگ سفید و مشکی: برای ست کردن فرش و مبل مدرن ترین ایده پردازی با تم مشکی سفید این روزها دنبال می شود. کافی است از یک مبل سفید رنگ به همراه یک فرش مشکی خاکستری داشته باشید. برای جلاء دادن و رنگ پردازی بیشتر دست شما باز است و از هر رنگی که علاقه دارید استفاده کنید. به راحتی می توانید پرده زرد با کوسن های زرد را برای این سبک از طراحی انتخاب کنید.